Gülşen Bubikoğlu’nun paylaşımına beğeni yağdı

Türk sinemasına damgasını vuran Gülşen Bubikoğlu, kameralardan uzak, sakin bir hayat sürüyor. İyi bir sosyal medya kullanıcısı olan Bubikoğlu, hayranlarıyla da bu sayede iletişimini koparmıyor.

Gülşen Bubikoğlu son olarak Instagram hesabından “Nostalji” notuyla yayınladığı fotoğrafla takipçilerini geçmişe götürdü.

Bubikoğlu’nun paylaşımına beğeni yağdı.

BİRÇOK YAPIMDA ROL ALDI

1974 yılında yapımcı Türker İnanoğlu ile nikâh masasına oturan Gülşen Bubikoğlu, 1977’de kızı Zeynep İnanoğlu’nu kucağına almıştı. ‘Gırgıriye’, ‘Ah Nerede’, ‘Leyla ile Mecnun’, ‘Yaban’, ‘Görgüsüzler’, ‘Paramparça’ gibi birçok filmin başrolünde yer alan Gülşen Bubikoğlu, son olarak 1998’de ‘Affet Bizi Hocam’ dizisinde oynamıştı.

Bubikoğlu ‘Türk Sineması’nın Gelmiş Geçmiş En Güzel Kadın Oyuncusu Kim?’ anketlerinde herkesi geride bırakarak zirvede yer almıştı.

“EKRANA DÖNMEYİ DÜŞÜNMÜYORUM”

Yeşilçam’ın sevilen ismi daha önce bir takipçisinin, “Ekrana ne zaman döneceksiniz? Artık sizi çok özledik” sorusuna şu yanıtı vermişti.

“Vaktimi kızım Zeynep’ten olan torunum Mavi ile geçiriyorum genellikle. Bana büyük enerji veriyor. Hayata bağlıyor. Çok neşeli, kaliteli anlar yaşıyoruz. Dizilerden ise sağ olsun teklifler gelmeye devam ediyor. Ama bazı şeyler geçmişte kaldı. O çalışma temposunu asla kaldıramam. Ekrana dönmeyi düşünmüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x